C11 Dwerghamster Nestje
Papa Mandarijn x Mama Merle Wildkleur

Het C11 Dwerghamster Nestje is in april geboren. Ik heb helaas geen precieze geboortedatum omdat de hamstertjes in een groot verblijf wonen met veel bodembedekking en verstopplekjes, hierdoor merk ik het niet altijd meteen op wanneer er jongen zijn geboren, net als in de natuur eigenlijk. De dwerghamstertjes mogen vanaf woensdag 25-05-2022 het nestje verlaten en met hun nieuwe baasjes mee. Op deze pagina zal ik regelmatig een update plaatsen met nieuws, foto’s en video’s van de kleine dwerghamstertjes. Zo kun je meekijken hoe de kleintjes opgroeien en duurt het wachten minder lang. Ook deel ik updates op mijn facebookpagina, dus zeker volgen!
Huisvesting en voeding
De hamstertjes krijgen Bunny Nature DwerghamsterDroom Expert en het verblijfje is gevuld met een mix van Katoen & Houtvezel en Hooi. Deze twee bodembedekkers heb ik met elkaar vermengd voor een fluffy effect. Mama heeft haar nestje in een ruim houten iglo huis gemaakt. Als nestmateriaal gebruik ik deze keer een beetje hooi, mos en wc papier. De mama krijgt een aanvulling op de voeding in de vorm van eiwitten en zodra de jongen zelfstandig eten krijgen ook zij een eiwitrijke aanvulling voor een optimale groei ondersteuning. Als snackje geef ik zowel papa, mama als de kleintjes verschillende soorten gedroogde oogst, zoals een Dari Kolf, Lijnzaad Vlas e.d.
De jongen blijven de eerste 10 dagen bij mama in het nestje en vanaf de 10e dag beginnen ze een beetje uit het nestje te kruipen. Vanaf dat moment worden ze regelmatig in handen gehouden en begint de socialisatie. Al worden de dieren dus van jongs af aan in houden gehouden en gesocialiseerd het blijven wel hamstertjes. Lees je dus goed in het gedrag van de Russische Dwerghamster om te bepalen of dit echt het huisdier is voor jou of je kindje. De socialisatie begint bij mij, maar moet worden overgenomen door jou 🙂 Tijdens het wachten op je kleine vriend of vriendinnetje zou ik je daarom aanraden om de site even goed door te lezen en mijn video’s te bekijken waarin ik veel tips geef.
Hamstertje Reserveren?

Neem een kijkje op de te koop pagina voor een actueel nest aanbod.
Ontdek meer van De Russische Dwerghamster
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.